Jsme rádi, že jste navštívili náš e-shop. Doufáme, že si z naší zajímavé nabídky vyberete a stanete se (pokud jím již nejste) naším stálým zákazníkem. 

Prodávající a kupující
Prodávajícím je provozovatel tohoto e-shopu a obchodu Craft Point Ing. et Ing. Pavlína Vykydalová, Hybešova 431/17, 678 01, Blansko, IČ: 04775139.

Kupujícím je zákazník, který odešle potvrzenou objednávku prostřednictvím tohoto e-shopu - eshop.craftpoint.cz. 

Platby
Objednané zboží zasíláme prostřednictvím České pošty, DPD a Zásilkovny. Objednávka se hradí převodem na náš účet číslo: 278448651/0300 ČSOB nejpozději do 7 dnů od uskutečnění objednávky. 

Doprava

Objednané zboží je kupujícímu odesíláno nejpozději do týdne od obdržení platby na účet. Zboží může být distribuováno později než ve stanovené lhůtě, a to v případě, že vybrané zboží není momentálně na skladě a je nutné jej znovu vyrobit, v takovém případě je zboží odesláno zpravidla do desátého pracovního dne. O termínu dodání bude kupující informován. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající prostřednictvím zvoleného přepravce. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad . 

Poštovné
Poštovné neplatíte, pokud je objednávka za více než 5000 Kč. 

Doprava po České republice:
Objednávka do 5000 Kč - a platba převodem na náš účet:

– poštovné 110,-  (doprava Českou poštou - balík do ruky)

- poštovné 60,-  (doprava Českou poštou - doporučené psaní - pouze u menších zásilek (bižuterie, lžičky, čepičky, dětské oblečení, malé oděvní doplňky))

- poštovné 110,- (doprava spediční společností DPD na doručovací adresu zákazníka)

- poštovné 65,- (ZÁSILKOVNA - doprava do výdejních míst Zásilkovny - seznam výdejních míst bude doposlán emailem po uskutečnění objednávky)

Objednávka nad 5000 Kč - poštovné ZDARMA 

Menší zásilky (bižuterie apod. do 100 g) lze zaslat Českou poštou jako doporučený dopis (60,-), zvolíte v nabídce dopravy, většinou lze takto doručit pouze jeden kus zboží. 

Registrace
Zákazník je při vyplňování objednávky povinen uvádět pravdivé údaje, povinné údaje pro registraci jsou: jméno a příjmení, platná a úplná poštovní adresa pro doručení, funkční telefon a e-mail. Tyto údaje nám umožní provést nezbytné účetní operace, vyhotovit daňový doklad obvykle vyžadovaný oběma stranami, popřípadě identifikovat vaši platbu učiněnou bankovním převodem. Vaše osobní data a údaje o vašich nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou v žádném případě poskytovány třetím stranám. Pokud se rozhodnete z jakéhokoli důvodu ukončit vaši registraci, oznamte nám tuto skutečnost písemně nebo telefonicky a my neprodleně vymažeme vaše data z naší databáze a o této skutečnosti vás budeme obratem informovat.

Nepřevzetí objednávky

Nepřevezme-li kupující objednávku z důvodů ležících na jeho straně např. není-li přítomna osoba, která může objednávku převzít, pak nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši. Po opakovaném neúspěšném pokusu o dodání zboží kupujícímu je objednávka zrušena a prodávající má právo na náhradu vynaložených nákladů spojených s pokusy o doručení a se zrušením objednávky. 

Reklamační řád
Reklamace vadného zboží vyřizuje Craft Point, Hybešova 431/17, 678 01 Blansko. Vadné zboží je třeba doručit osobně nebo zaslat poštou na tuto adresu. Na vyřízení reklamace má prodávající 30 dnů. V případě zjištění oprávněné vady zboží může kupující požadovat u prodávajícího bezplatnou opravu nebo bezplatné náhradní dodání zboží. Pokud volbu kupujícího nebude možné splnit, může požadovat přiměřenou slevu nebo vrácení zaplacené částky. 

Vrácení zboží
Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž tato lhůta běží ode dne převzetí dodávky zboží. Pokud se tak rozhodne, je potřeba nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, poslat zpět v uvedené lhůtě. Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci. Reklamace se řídí platným reklamačním řádem. Ponesete přímé náklady spojené s vrácením zboží.

Ochrana osobních údajů

Kupující uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi prodávajícího po splnění smlouvy. Kupující je oprávněn odvolat souhlas se zpracováním formou písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Osobní údaje zákazníků jsou zabezpečeny proti zneužití.

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále rovněž „GDPR“). Kupující uzavřením smlouvy souhlasí, že společnost Pavlína Vykydalová (Craft Point) zpracovává v souladu s nařízením GDPR jeho osobní údaje, zejména jméno, příjmení, bydliště či místo podnikání a e-mailovou adresu, za účelem, na základě a v rozsahu uvedeném v Informaci pro subjekty osobních údajů o zpracování osobních údajů, dostupné na internetových stránkách společnosti http://craftpoint.cz/ s níž se Kupující seznámil.

Závěrečná ustanovení
Kupující odesláním objednávky stvrzuje, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil a že s nimi souhlasí. Dále stvrzuje, že na tyto obchodní podmínky a reklamační řád je dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn. 

Provozovatel obchodu
Ing. et Ing. Pavlína Vykydalová
Craft Point (www.craftpoint.cz)
Hybešova 431/17
678 01 Blansko
IČ: 04775139 

V Blansku dne 1.1.2019