Kojící korále na krk

Kojící korále na krk

Existuje 4 produktů.

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Aktivní filtry

300,00 Kč

Kojící korále na krk s přívěskem. Korále a přívěsek jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do fialova a růžova. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

370,00 Kč

Kojící korále na krk. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou pestrobarevné. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

480,00 Kč

Kojící korále na krk se silikonovým kousátkem ve tvaru slona. Korále a kousátko jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do zelena a tyrkysova. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

300,00 Kč

Kojící korále na krk s přívěskem. Korále a přívěsek jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do zelena a modra. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.