Kousátka

Kousátka

Existuje 14 produktů.

Zobrazení 1-12 z 14 položek

Aktivní filtry

240,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kruhového kousátka. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu a přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do růžova, fialova a oranžova. Česká výroba, komponenty z Velké Británie. 

240,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kruhového kousátka. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu a přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do fialova. Česká výroba, komponenty z Velké Británie. 

315,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka s dřevěným kousacím přívěskem. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu. Přívěsek ve tvaru srdce z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do žluta a růžova. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

315,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka s dřevěným kousacím přívěskem. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu. Přívěsek ve tvaru srdce z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do žluta a zelena. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

320,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka s dřevěným kousacím přívěskem. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu. Přívěsek ve tvaru hvězdy z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou pestrobarevné. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

320,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka s dřevěným kousacím přívěskem. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu. Přívěsek ve tvaru velryby z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do tyrkysové a mint. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

320,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka s dřevěným kousacím přívěskem. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu. Přívěsek ve tvaru ježka z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do červené, žluté a oranžové. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

315,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka s dřevěným kousacím přívěskem. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu. Přívěsek ve tvaru ježka z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do světlých odstínů růžové, zelené, žluté a mint. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

265,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kruhového kousátka. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu. Přívěsek ve tvaru slona z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do růžové a fialové. Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

270,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kruhového kousátka. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu. Přívěsek ve tvaru velryby z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou pestrobarevné. Česká výroba, komponenty z Velké Británie.