Dětský koutek

České výrobky, které potěší nejen děti. Objevte kouzlo české ruční práce.

Dětský koutek

Existuje 48 produktů.

Zobrazení 1-12 z 48 položek

Aktivní filtry

240,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kruhového kousátka. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu a přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do růžova, fialova a oranžova. Česká výroba, komponenty z Velké Británie. 

240,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kruhového kousátka. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu a přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do fialova. Česká výroba, komponenty z Velké Británie. 

450,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka se silikonovým přívěskem. Korále a kousátko jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do odstínu mint a černé. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

430,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka se silikonovým přívěskem. Korále a kousátko jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do modré a šedé. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

390,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka se silikonovým přívěskem. Korále a kousátko jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do modré, mint a černé. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

390,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka se silikonovým přívěskem. Korále a kousátko jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do růžové. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

430,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka se silikonovým přívěskem. Korále a kousátko jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do fialova, zelena a přírodní hnědé (dřevo). Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

430,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka se silikonovým přívěskem. Korále a kousátko jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do světle zelené a mint. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

350,00 Kč

Kojící korále ve tvaru kousátka se silikonovým přívěskem. Korále a kousátko jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do světle modré a mint. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

300,00 Kč

Kojící korále na krk s přívěskem. Korále a přívěsek jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do fialova a růžova. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

370,00 Kč

Kojící korále na krk. Korále jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou pestrobarevné. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.

480,00 Kč

Kojící korále na krk se silikonovým kousátkem ve tvaru slona. Korále a kousátko jsou vyrobeny z certifikovaného potravinového silikonu nebo z přírodního dřeva. Všechny použité komponenty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Korále jsou laděny do zelena a tyrkysova. Obsahují certifikované dřevěné korály a doplňky.  Česká výroba, komponenty z Velké Británie.